🇲🇹 Мальта

🇲🇹 Мальта

ЩО ПОТРІБНО, ЩОБ В`ЇХАТИ НА МАЛЬТУ? - Мати біометричний паспорт - Авторизуватись на сайті (вимога по COVID-19) https://travelauthorisation.gov.mt/?fbclid=IwAR0W7V5-Kv6sPLGIpDKxe0CQ9GJGdFaycrKLzFptP5eIybn_az-zlMJhf_A - Заповнити форму https://deputyprimeminister.gov.mt/en/health-promotion/covid-19/Pages/digital-passenger-locator-form.aspx?fbclid=IwAR3p9KknnU-8MYSxmEem__BypCAn5bzz8EKH59ubq4ccohmOKcQ4iqDv7i8 - Мати на руках ПЦР тест

ТИМЧАСОВИЙ ЗАХИСТ

На кого поширюється:

а) громадяни України, які проживали в Україні до 24 лютого 2022 року; b) особи без громадянства та громадяни третіх країн, крім України, які користувалися міжнародним захистом або еквівалентним національним захистом в Україні до 24 лютого 2022 року; і в) члени сімей осіб, зазначених у пунктах (а) і (b).

На Мальті тимчасовий захист також надається особам без громадянства та громадянам третіх країн, крім України, які можуть довести, що вони легально проживали в Україні до 24 лютого 2022 року на підставі дійсного дозволу на постійне проживання, виданого відповідно до Закону України, і які не можуть повернутися до своєї країни або регіону походження.

Власникам статусу тимчасового захисту дозвіл буде видано до 4 березня 2023 року.

Чи є тимчасовий захист «автоматичним»?

Ні. Запити про тимчасовий захист необхідно подавати в Агентство міжнародного захисту (IPA).

Контакти IPA: Fafner House, Triq Nazzjonali Hamrun, HMR 9011 Телефон 2125 5257 Пошта info@ipa.gov.mt

Чи можна користуватись тимчасовим захистом одночасно зі статусом міжнародного захисту?

Ні. Тимчасовим захистом не можна користуватися одночасно зі статусом заявника на міжнародний захист (тобто шукача притулку).

Якщо хтось вирішить подати заяву про міжнародний захист, його/її звернення буде розглянуто відповідним чином, і рішення буде прийнято Агентством міжнародного захисту (IPA). Доречно зазначити, що процес визначення статусу міжнародного захисту не залежить від тимчасового захисту.

КОНТАКТИ

🇲🇹 Офіційний ресурс міністерства внутрішніх справ https://homeaffairs.gov.mt/en/MHAS-Departments/International%20Protection%20Agency/Pages/Temporary-Protection-Directive---Ukraine.aspx?fbclid=IwAR0QdrX57u6FTI7Yvb8E9aZ3-qKAAqvZdQbvdISI1VJ5J1gtND-EsLptCEM

🤝 Волонтери https://www.facebook.com/sosmaltapage/